Za 4 tygodnie zarejestrujesz dźwięki, których dawno nie słyszałeś – skuteczność udowodniona badaniami klinicznymi

Kliknij, aby złożyć zamówienie
doctor

Drogi pacjencie,

Nazywam się Bogusław Arciszewski i jestem doktorem w zakresie otolaryngologii z przeszło dwudziestoletnim stażem. Moim celem jest podzielić się osiągnięciem mojego życia z jak największą liczbą osób, które walczą z problemami słuchu. Dwa lata temu wraz ze swoim zespołem ukończyłem badania laboratoryjne, lecz naturalnej, metody regeneracji komórek słuchowych. Daje ona realną szansę na odzyskanie 100% sprawności słuchowej – wszystkim, bez względu na stopień postępowania niedosłuchu.

Kogo dotyczy problem? Osoby narażone na niedosłuch mogą być w różnym wieku, jednak ten problem najczęściej dotyka osób starszych.

Najpierw pojawiają się szumy w uszach. Przestajesz rozumieć, co mówią do Ciebie bliscy. Denerwujesz się, kiedy musisz prosić, by powtórzyli zdanie. Krzyczysz do telefonu, bo nie słyszysz rozmówcy, ani samego siebie. Coraz głośniej nastawiasz telewizor, który słychać aż u sąsiadów. Z czasem masz coraz większe problemy w kontaktach z otoczeniem i zaczynasz potrzebować „tłumacza” np. przy wizytach u lekarza. To wszystko może wywołać obawę przed społecznym wykluczeniem.

Nawet, jeśli należysz do wymienionej grupy osób – nigdy nie jest za późno, by zatrzymać postęp głuchoty, a nawet przywrócić jego ostrość. Praktycznie w każdym wypadku udało się nam wyeliminować problem, nawet u tych, u których groziła całkowita głuchota. Obojętny jest też wiek, płeć i przyjmowane leki – każdy może odzyskać pełną sprawność słuchową w niecały miesiąc.

Ten NATURALNY, BEZINWAZYJNY i PROSTY SPOSÓB pozwala na regenerację i poprawę ostrości słyszenia poprzez:

 • Oczyszczenie kanalików ze złogów i szkodliwych zanieczyszczeń
 • Usunięcie bakterii, wirusów oraz stanów zapalnych ucha
 • Odpowiednie nawilżenie i poprawę stanu skóry ucha
 • Wyłapywanie większości dźwięków z otoczenia, w tym głosów, szeptów i różnych szmerów w tłumie – nawet 7-krotna poprawa! Badani znów mogli słuchać radia, oglądać TV, rozmawiać przez telefon.
 • Zwalczenie szumów i pisków w uszach, obecnych przy używaniu zwykłych aparatów słuchowych.
 • Lepsze rozumienie mowy ludzkiej – dokładniej nawet w warunkach hałasu.
 • Zminimalizowanie niebezpieczeństwa i hamowanie rozwoju starczej demencji, a także choroby Alzhaimera.

To wszystko możesz osiągnąć już dziś – zaoszczędzając czas i pieniądze – unikając drogich operacji, skomplikowanych zabiegów, czekania długich miesięcy, czy lat w kolejkach do specjalistów, a później zakupywania nieskutecznych aparatów słuchowych oraz przede wszystkim bez łykania szkodliwych dla Twoich organów substancji. Preparat nie zawiera chemii – został skomponowany jedynie z naturalnych wyciągów z roślin. Jeśli chcesz tego dokonać – zachęcam Cię do zapoznania się z tym, co mam Ci do przekazania.

Moi pacjenci, którzy skorzystali z tej metody, zgodnie potwierdzają, że teraz słyszą normalnie, dokładnie tak, jak w młodości. Odzyskali pełne słyszenie na obu uszach i w 100% – czyste, mocne i wyraźne. Wyłapują z otoczenia tylko dźwięki ważne i potrzebne, bez jakichkolwiek szumów, pisków czy trzasków. Wiedz, że po pełnej 28-dniowej kuracji możesz cieszyć się 100% sprawnością słuchową. Bez operacji! Po co zatem wydawać fortunę na nieskuteczny aparat słuchowy, skoro można naturalnie i niedrogo odzyskać słuch?

Dlaczego moja formuła to najlepsza alternatywa dla innych środków:

 • poprawia słuch już po 28 dniach od rozpoczęcia zastosowania a po 29 dniach trwale regeneruje układ słuchowy;
 • jest naturalna i bezpieczna dla organizmu – metodę stosuje się zewnętrznie, nie obciążając układu trawiennego, nie zatruwając organizmu ani nie powodując uzależnienia
 • odbudowuje nawet najtrudniejsze przypadki ubytku słuchu i może przywrócić młodzieńczą sprawność słuchową każdemu, co jest niezależne od płci, wieku, a także stadium zaawansowania głuchoty
 • jest niesamowicie prosta w stosowaniu – możesz przeprowadzić kurację samodzielnie – bez stania w kolejkach w przychodniach dopraszania się o pomoc specjalistów
 • pozwala zaoszczędzić pieniądze, zamiast wydawać je na niekoniecznie skuteczne aparaty słuchowe, chemiczne pastylki i inne terapie.

Metoda, którą stworzyłem i opatentowałem może sprawić, że odzyskasz dawną sprawność słuchową

Metoda ta jest nieodzownym wsparciem – pozwalasz układowi słuchu na pozbycie się głuchoty, szumów usznych, stanów zapalnych i zapobieganie całkowitej utracie zdolności słyszenia. Dotychczasowe problemy związane ze słabym słuchem staną się przeszłością. Zarówno możesz udoskonalić jakość słuchu, jak również zregenerować uszkodzony kanał słuchowy. Tym samym masz szansę na pozbycie się uciążliwych szumów usznych. Nareszcie niemożliwe stanie się możliwe – będziesz cieszyć się każdym dźwiękiem – choćby to był nawet najcichszy szept. Przestanie być dla Ciebie problemem słyszenie głosów w tłumie, oglądanie TV, słuchanie radia i rozmawianie przez telefon… Zaczniesz znów z przyjemnością uczestniczyć w spotkaniach towarzyskich. Jednym słowem, poprawisz jakość swojego życia. A to wszystko jest możliwe dzięki pracy mojego zespołu i innowacyjnej kuracji przywracającej kondycję słuchu i regenerującej kanał słuchowy. Jak powstała moja kuracja?

Mojej teściowej groziła głuchota – jako specjalista ds. laryngologii czułem się w obowiązku jej pomóc.

Badania społeczne donoszą, że nawet 30% osób w Polsce cierpi z powodu niedosłuchu lub ma ryzyko powstania ubytku słuchu – to daje nam wynik, że co trzecia osoba jest zagrożona tym problemem. Do tej pory nie było środka, który skutecznie przeciwdziałałby temu zjawisku. Choroba może grozić każdemu, bez względu na płeć oraz wiek – może być np. wynikiem głośnego słuchania muzyki, losowych zdarzeń, długotrwałej pracy w warunkach hałasu albo czynników genetycznych. Najpierw nie zauważamy szelestów, tykania zegara, dźwięku minutnika w kuchni, potem wysokich tonów. To dlatego osoba, której słuch zaczyna szwankować, najpierw niedosłyszy dzieci i ludzi mówiących wysokimi, cienkimi głosami. Potem przestaje słyszeć śpiew ptaków, a poszczególne głoski zlewają się ze sobą, stają się nie do odróżnienia. Niedosłyszący gubią dźwięki, a dodatkowo mają problemy z wyłuskiwaniem pojedynczego z wielu, jakie są wokół.

W niektórych przypadkach ubytek rejestracji dźwięku jest na tyle duży, że pacjentowi grozi skomplikowana operacja lub całkowita głuchota! Zdarzały się w mojej karierze przypadki, gdzie pacjenci z dnia na dzień tracili zdolność słuchu na jedno lub oboje uszu z niewiadomych przyczyn. Pamiętam dzień, w którym na mój oddział trafił zarówno pacjent w średnim wieku, który nagle stracił słuch na lewe ucho, a także maturzysta, u którego nieoczekiwanie pojawił się całkowity niedosłuch – oboje trafili na jedną salę. Do tej pory nie wiadomo, co było u nich przyczyną „usterek”.

Niestety problem niedosłuchu nie oszczędził mojej rodziny... Moja teściowa, niesamowicie silna i niezależna kobieta, a z zawodu rejestratorka medyczna w miejscowej przychodni, zaczęła tracić słuch już około 55 lat. Spróbowała wszystkiego: tabletki, proszki, aż po terapie niekonwencjonalne i zakup aparatu słuchowego... wszystko to na nic. Początkowo nie dawała po sobie tego poznać. Jako specjalista widziałem jednak powolne objawy utraty słuchu. Dostrzegałem, jak z każdym nowym miesiącem jest jej coraz ciężej, jak zamyka się w swoim świecie i udaje, że nic jej nie jest. Myślę teraz, że bała się wykluczenia społecznego i specjalnego traktowania. Ratowała się czytając z ruchu warg i zapewniała wszystkich wokół, że wszystko jest w porządku.

Teściowa bała się wykluczenia społecznego, tymczasem groziła jej całkowita utrata słuchu – poważne zagrożenie zdrowotne!

Wszystko doprowadziło do tego, że ukrywając problem, rodzina nie była świadoma zagrożeń wynikających z głuchoty. A chodzi tu dosłownie o zagrożeniu życia. Pamiętam dzień, gdy przyjechałem po teściową samochodem, żeby zabrać ją na badanie do swojej placówki. Przechodziła przez ulicę i … omal nie wpadła pod samochód! Wytłumaczyła się później, że nie słyszała nadjeżdżającego i trąbiącego na nią auta. Chwila moment i byłoby po niej. Dobrze, że kierowca zachował trzeźwość umysłu w tej sytuacji.

Doznałem szoku, gdy zobaczyłem u niej torbę pełną przeróżnych tabletek oraz maleńki aparat słuchowy. Wyjaśniła, ze od jakiegoś czasu kupowała te „cudowne” środki i łykała je w dużych ilościach. A przecież poza nimi przyjmowała lekarstwa na serce… Wtedy też stało się jasne, dlaczego zaczęła jej szwankować wątroba. Nabawiła się również wrzodów żołądka i innych dolegliwości trawiennych. Tabletki – wbrew jej oczekiwaniom – nie tylko nie pomogły, ale też negatywnie wpłynęły na jej organizm.

Chcąc pomóc teściowej zebrałem fundusze i przyśpieszyłem rozpoczętą wcześniej pracę nad udoskonaleniem środka, który zrewolucjonizowałby rynek leków na niedosłuch – tak powstało antidotum na problemy ze słuchem

Cała rodzina była w szoku. Żona z płaczem poprosiła mnie bym coś zrobił. „Jak nie Ty, to kto może jej pomóc? – pytała rozżalona. Cóż, musiałem pomóc. Była dla mnie, jak matka, gdyż moja mama zmarła, kiedy jeszcze miałem naście lat. Ponadto bardzo pomagała nam w opiece nad naszymi dziećmi – kochały swoją babcię. Chciałem, by znów odzyskała słuch i radość z życia.

I właśnie wtedy zacząłem intensywne badania… Zebrałem fundusze, grupę zaufanych specjalistów i powróciłem do dawniej rozpoczętego projektu, opartego na kombinacji naturalnych ekstraktów roślinnych. Zamknęliśmy się w laboratorium i przez ponad rok przeprowadzaliśmy różne badania i testy.

Postanowiliśmy jako pierwsi przedstawić najskuteczniejszą terapię, pierwszą w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, która zakończyła się sukcesem. Połączenie wiedzy z totalnej biologii, natury oraz powtarzalnych prób przyniosło owocne rezultaty – udało mi się opracować innowacyjny preparat przywracający słuch. Nie czekając długo, zgłosiliśmy je do badań na szeroką skalę. Pierwsze testy przeprowadzaliśmy na zwierzętach. W efekcie słuch u myszy z głuchotą został częściowo przywrócony. W końcu dopracowaliśmy najlepszą miksturę z możliwych i przetestowaliśmy lek na grupie badanych – chętnych z Polski, Białorusi i Ukrainy. Do tej grupy zakwalifikowała się również moja teściowa – jako jedna z pierwszych mogła wypróbować metodę na sobie (która zresztą została stworzona z myślą o jej zdrowiu).

Potwierdzona 97% skuteczność metody została zaaprobowana przez ośrodki badawcze z zachodu. Jeszcze w czasie przeprowadzania testów nasz specyfik zregenerował słuch tysiącom ochotników, w tym mojej teściowej!

Rezultaty przerosły nasze oczekiwania!

Teściowa już podczas pierwszych dni od rozpoczęcia kuracji odczuła wyraźną poprawę jakości słyszenia – jak stwierdziła: „uszy jej się jakby odetkały”. Uciążliwe szumy znikały, a to przecież był dopiero początek. Dwa tygodnie później mogła już rozróżnić każde słowo, nawet te wypowiedziane półgłosem. Zaczęła przyciszać odbiornik telewizyjny, który wcześniej nastawiała na pełny regulator. Ale najbardziej zdziwiliśmy się, kiedy mama poprosiła, byśmy na spotkaniu rodzinnym mówili ciszej, bo hałas był dla niej za głośny! I ona i my byliśmy bardzo zadowoleni z efektów.

Niespełna po miesiącu teściowa wyznała przeszczęśliwa: „Synu, wyleczyłeś moje uszy! Znalazłeś antidotum na głuchotę, pomożesz tym wielu ludziom! Jestem Ci bardzo wdzięczna!” Miałem pierwsze naoczne dowody, że moja metoda medycyna totalnej biologii naprawdę działa!

Mother and son
Teściowa odzyskała słuch, a wraz z nim radość i energię do życia

Dotychczas stopniowe głuchnięcie wraz z wiekiem było nieuniknione. Teraz dzięki moim kroplom można nie tylko zatrzymać, ale całkowicie odwrócić proces utraty słuchu.

Chciałbym Wam teraz wyjaśnić, na czym polega skuteczność działania innowacyjnej substancji środka. Postaram się to zrobić w najprostszy możliwy sposób, aby każdy mógł to zrozumieć.

Natychmiast hamuje degradację i regeneruje jakość słyszenia

Komórki i tkanki narządu słuchu niestety nie mają zdolności do samoistnej regeneracji. Oznacza to, że same nie mogą się odbudować – potrzebują do tego zewnętrznego aktywatora. To dlatego Twoje problemy z niedosłuchem pogłębiają się z dnia na dzień. Nie możemy przewidzieć, czy nasz defekt się pogłębi, czy zatrzyma w miejscu. A przecież nie da się zatkać uszu i przestać reagować na bodźce dźwiękowe, żeby zabezpieczyć słuch!

W tworzeniu naszej metody wzięliśmy sobie następujące cele:

- poprawę słuchu,
- odbudowę uszkodzonych tkanek narządu słuchu,
- ale także ochronę przed dalszą degradację słuchu z ubiegiem lat.

Nasza misja zakończyła się sukcesem. Opracowaliśmy naturalny srodek, który ma swoje zewnętrzne douszne zastosowanie, potem wnika w tkankę regenerując ją – jest nim Akustinol.

Wysokostężone ekstrakty roślin – optymalne dawki odpowiednich składników pochodzenia naturalnego – szybko przyswajają się do organizmu. Nasze ciało jest jak skomplikowana maszyna. Każdy człon działa indywidualnie, a jednak uczy się i współpracuje z innymi – na tyle, na ile są sprawne. Przyjmując tą metodę pierwszą styczność z substancją aktywną ma skóra ucha. Praktycznie natychmiast przenika przez tkanki, gdzie jest rozpuszczana i trafia dalej wgłąb ciała do odpowiednich grup tkanek i rozpoczyna proces odbudowy słuchu już na poziomie komórkowym. Inteligentny aktywator ‘zapamiętuje’ drogę, narząd słuchu przyzwyczaja się do niego (tzw. pamięć ciała), dzięki czemu dopiero kolejne dawki działają szybciej i coraz widoczniej. Wpływając na struktury mikrokomórkowe aktywnie hamuje degenerację słuchu, intensywnie odbudowywuje, przez co umożliwia stopniowe odzyskiwanie słuchu. Pobudza komórki rzęsate do wychwytywania dźwięków. To sprawia, że nawet osoby stosujące go krótko słyszą lepiej. Aż do uzyskania pełnego efektu. Pełna, rekomendowana przez specjalistów kuracja trwa 28 dni. Wystarczy codziennie o stałej porze, przecierać małżowinę uszną za pomocą wacika nasączonego kroplami, żeby regeneracja przebiegała 24h godziny na dobę. Możesz spokojnie robić to, co zwykle, a Twój słuch będzie wracał do normalności.

METODA MOJEGO PROJEKTU BADAWCZEGO MA PONAD 97% SKUTECZNOŚCI W REGENERACJI

NARZĄDU SŁUCHU JUŻ NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM

uszy

PRZED

Uszkodzone komórki rzęsate będące skutkiem wady słuchu

uszy

PO

Zregenerowana struktura komórek odzyskała swoje prawidłowe właściwości

Zdawałoby się, że to jest niemożliwe, jednak nic bardziej mylnego. To niezaprzeczalny fakt, potwierdzony nie tylko przykładem mojej teściowej, ale także 13 tys. osób z Polski, Ukrainy i Białorusi. Ci pacjenci odzyskali niemal 100% sprawności słuchowej. Ta innowacyjna metoda stanowi przełom w świecie zachodniej medycyny – już zyskała poklask i uznanie wśród ekspertów ds. laryngologii z różnych części świata. Do naszej kliniki napływają podziękowania od pacjentów, którzy zregenerowali swój narząd słuchu dzięki naszej kuracji. Dla takich momentów wiem, że warto było poświęcić tyle czasu na badania.

KURACJA JEST W 100% NATURALNA, BEZPIECZNA ORAZ PROSTA W UŻYCIU

Akustinol to najbezpieczniejsza forma terapii, której stosowanie nie wiąże ze sobą żadnych skutków ubocznych. Kurację można bez problemu wykonać w domu, ponieważ specjalny środek ma postać olejków do samodzielnego zakraplania. Wystarczy jedynie regularnie, zgodnie z zaleceniami na ulotce przecierać nim małżowinę uszną, żeby w niedługim czasie wzmocnić jakość swojego słuchu i wyeliminować szumy w uszach, a także stopniowo zregenerować narząd słuchu, pozbyć się głuchoty – przez co znacząco poprawić komfort i radość życia!

Znów będziesz się mógł cieszyć normalnymi kontaktami z rodziną i przyjaciółmi, którzy nie będą wierzyć Ci, ze tak szybko odzyskałeś słuch – w niespełna miesiąc!

100% SPRAWNY SŁUCH


ZAPOBIEGANIE DALSZYM USZKODZENIOM SŁUCHU


GWARANCJA ROZUMIENIA SZEPTU


ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA


SŁYSZENIE SŁÓW NAWET W HAŁASIE


OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Nie przegap niepowtarzalnej szansy na spełnienie marzeń, by odzyskać pewność siebie i dać sobie szansę na ‘drugie’ życie! Zapobiegniesz też wykluczeniu społecznemu – towarzyszącemu głuchocie.

Możesz dalej mieć kompleksy spowodowane niedosłuchem, a codzienne samodzielne funkcjonowanie wciąż będzie przysparzało Ci problemów lub nie będzie możliwe. Możesz także nadal wydawać majątki na nieskuteczne aparaty słuchowe… Ale po co, kiedy moja formuła gwarantuje Ci tani, szybki, prosty i bezpieczny sposób na długotrwałe odzyskanie młodzieńczego słuchu oraz widoczną poprawę komfortu swojego życia!

Daję Ci gwarancję bezpieczeństwa – unikasz ryzyka!

Dzięki Akustinol błyskawicznie zlikwidujesz dyskomfort w kanale słuchowym, pozbędziesz się szumów usznych, a także odzyskasz pierwotną sprawność swoich uszu – a to zaledwie w 4 tygodnie! Ta innowacyjna metoda to ogromne osiągnięcie na skalę światową, przez co została nagrodzona prestiżową gwarancją potrójnej satysfakcji: jakości, zadowolenia oraz oryginalności.

Gwarancja potrójnej satysfakcji

 1. Gwarancja jakości – przez wzgląd na zaawansowany proces zebrania najwyższej jakości produktów oraz odpowiedniego połączenia, spełniają one najwyższe standardy jakości. W trosce o Twoje zdrowie i lepsze samopoczucie, moc ekstraktów roślinnych została skomponowana tak, aby kuracja była w 100% bezpieczna. Pragniemy, aby jej efekty całkowicie spełniły Twoje oczekiwania.

 2. Gwarancja zadowolenia – skuteczność pozytywnego wpływu preparatu na narząd słuchu została potwierdzona dzięki licznym badaniom klinicznym oraz testom konsumenckim. Na podstawie otrzymanych wyników metoda zyskała uznanie specjalistów z całego świata, którzy zaczęli polecać ją również swoim pacjentom. Są oni przekonani, że w 28 dni można zregenerować kanał słuchowy, a przez to odzyskać 100% sprawności słuchowej.

 3. Gwarancja oryginalności – skuteczność kuracji potwierdzają badania kliniczne. To jedyna tak innowacyjna metoda terapii. Dostępna jest póki co jedynie w Polsce, za pośrednictwem tej strony. Zatem masz pewność, że produkt, który do Ciebie trafi jest w 100% oryginalny – pochodzi od producenta.

Pozbądź się szumów usznych i głuchoty. Zregeneruj kanał słuchowy i przywróć 100% sprawności słuchowej w 28 dni – szybko, oszczędnie i bezpiecznie

Medyczne koncerny z zachodu, które usłyszały o rezultatach badań i testów, próbują przebić się z jak najlepszą ofertą na zakup patentu na naszą polską metodę . Kiedy już im ją odsprzedamy, będzie dostępna w innych krajach, a co za tym idzie – jej cena końcowa zdrożeje.

Nim jednak do tego dojdzie, postanowiliśmy z naszym zespołem, żeby najpierw udostępnić go naszym rodakom w Polsce z rabatem -55%. Robimy to, bo znamy krajowe pensje i polskie warunki. A zależy nam na tym, by w naszym rodzinnym kraju, jak najwięcej osób mogło uwolnić się od problemów ze słuchem.
Dlatego zachęcam Cię do skorzystania z tej szansy!

Złożenie zamówienia jest proste. Wystarczy, że wypełnisz formularz. Masz kilka opcji na płatność, żeby otrzymać Akustinol: możesz zrobić przedpłatę przez Internet przed wysyłką, bądź zapłacić w momencie otrzymania paczki przez kuriera – przesyłkę otrzymujesz już po kilku dniach od złożenia zamówienia.

W imieniu całego zespołu dziękuję Ci za czas, który poświęciłeś na przeczytanie tej wiadomości. Życzę Ci dużo szczęścia w Twoim odnowionym życiu ze sprawnym słuchem, którym będziesz cieszyć już za 28 dni! Ciesz się mocnym słuchem i każdym, nawet najmniejszym dźwiękiem!


podpis profesora dr hab. Bogusław Arciszewski

Stara cena: 299zł

Nowa cena: 137 zł


Złóż zamówienie jeszcze dzisiaj i oszczędź 55%! Po wyczerpaniu limitu 185 zamówień - promocja przepada.